ruumide-rent-LMK-madal2

Disainiturg Kellawärk on tee tagasi leidnud Tartu Loomemajanduskeskusesse, sealt kunagi idee alguse saigi. Parimad ja kvaliteetsemad jõulukingid leiab 10. detsembril kell 11-17 LMK Pargimajas Kalevi tn 17.

Kauplemas on seekord üle 30 disaineri üle Eesti. Oma toodetega on kohal Redis, Bibzart, Me Knit, Uup, Killud, Lumm, Ellu sallid, Karl Ader, Triibuviiner, Siret Ott Design, Tõrv Stuudio, Isti Tsiin jt.

Osta saab nii ehteid, riideid, aksessuaare, kodusisustustooteid, mänguasju, parfüüme, kosmeetikat, seepe, küünlaid, nahadisaini jpm.

Hõrgutisi pakub Pika tänava Pagariäri. Kavas on ka muusikaline üllatus, töötubades saab jõulukaarte meisterdada ning väikemööblit re-disainida.

“Kellawärk toimub seekord  juba 11. korda ning mul on heameel, et taaskord on kõigil võimalik tulla Kalevi tänavale Tartus kohapeale, et juba varakult jõulukingitusi soetada oma sõpradele ja lähedastele. Meil on olemas töötoad, kus saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud mõnusasti aega veeta ja varuks on ka üllatusi,” kutsub disainiturul osalema korraldaja Triin Visnapuu.

FB event!

tartu linnregionaalarengu fond