ruumide-rent-LMK-madal2

LMK üritused ETTEVÕTLUSNÄDALAL

Esmaspäev, 3. oktoober

Tartu ettevõtete tutvustamise päeval saavad huvilised külastada ka Tartu Loomemajanduskeskust

14:00 - 15:00   Tartu Loomemajanduskeskuse tegevuse ja hoonete tutvustamine Kalevi 17 konverentsisaalis ja tuur majades

16:00 -17:00   Antoniuse õue meistrite ja tegevuste tutvustamine Lutsu 3 seminariruuumis ja tuur majades

Disainipood LOOMEKAS (Küüni tn 4) on avatud kogu nädal T-R 11-19, L 11-15

Teisipäev,  4. oktoober

Üritused ja disainerid  Disainipoes LOOMEKAS ja ettevõtlusnädala noorteprogrammis

12:00   Disainipoes LOOMEKAS toimub  „Tartu 2024 nurga” avamine @ Loomekas“. Üllatustega avašõul kell 12 ja kell 17, esitletakse Tartu2024 fännitooteid ja esinevad Shate tantsukooli tantsijad.                                                                                                              

17:00-18:30 LOOMEKA disainitöötuba: nahakunstnik Tiina Andron / Andron disain -  Kuidas valida ja luua stiilseid aksessuaare?

Räägime aksessuaaride stilistikast, milliseid kotte oleks mõtekas omada ja miks. Juttu tuleb erinevate aksessuaaride hooldamisest ja vanade esemete ümbertegemise võimalustest ehk redisainist. Lisaks saab tutvuda Tiina enda aksessuaaribrändiga ANDRON. Tiina Andron, kodanikunimega Tiina Karu  on nahadisainer ja nahadisaini õppejõud Kõrgemas Kunstikoolis Pallas.

NB! Töötoas on kohti max 12-le inimesele, osalemiseks palume registreeruda aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Osalus tasuta! Töötoas osalejatele on samaks õhtuks soodustus kuni 10% Loomeka poe toodetele.

12:00-13:30  - LMK on noortekonverentsi "Õpilasfirma - võimalus sinu jaoks" kaaskorraldaja. Konverentsi eesmärk on inspireerida noori mõtlema materjalide taas- ja uuskasutusele. Konverentsi inspiratsiooniesinejate hulgas on nii noori ettevõtjaid kui ka Kõrgema Kunstikooli Pallas õppejõude, kes jagavad oma kogemusi erinevate materjalide taaskasutusega seotud projektidest.


Kolmapäev, 5. oktoober

- Disainerid Loomeka poes ja ettevõtlusnädala alustava ettevõtja inspiratsioonipäeval

13:00-15:00      LOOMEKA LOOD @Alexela loomelava

Alexela loomelaval toimuval inspiratsioonipäeval "Koostöös peitub jõud!“ tutvustab LMK juht Külli Hansen loomemajanduskeskuse tegevusi ja inkubatsiooniprogrammi. Kohal on ka LMK ettevõtjad -  Key Külaots ettevõttest Redis, Gen Mandre ettevõttest PULK disain ja Dan Prits ettevõttest Köömen, kes jagavad enda kogemuslugusid ettevõtte alustamisest ja arendamisest.

17:00-18:30 LOOMEKA disainitöötuba: stiililooja Katrin Kirsipuu  -“Kuidas väikeste detailidega muuta oma riietus stiilseks ning köitvaks.”

Katrin on kogemustega stilist ja nõustaja, kes jagab töötoas nippe, mida jälgida riietumisel. Kuidas kanda mütsi või millisest kohast leiad üles oma piha, et näida veel kaunim? Kuidas olla enesekindel ning julge oma riietumise valikutes ja jääda ajatult iseendaks?  Töötoa eesmärk on anda igale osalejale uusi stiilialaseid teadmisi ja oskusi, mida soovi korral oma välimuse kujundamisel kasutada. 

Töötoas on kohti kuni 12-le, osalemiseks palume registreeruda aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Töötoa osalus on 10 €  ning seda on võimalik tasuda kohapeal, Küüni tn 4. Töötoas osalejatele on samaks õhtuks soodustus kuni 10% Loomeka poe toodetele.

Neljapäev, 6. oktoober

Disaineri Redisain töötuba Loomeka poes ja Tartu2024 pop-up alal

16:00-19:00 LOOMEKA disainitöötuba: disainer Key Külaots / Redis – Kuidas disaini abil riietele uus elu anda? Redisainida!

Key Külaots on noor moedisainer, kes on otsustanud, et moeloomingut saab teha ka nii, et ei tooda maailma juurde mitte ühtegi uut asja. Key loob stiilseid moekollektsioone disainides ringi kasutatud kvaliteetseid rõivaid. Oma töötoas jagab ta nippe ja ideid, kuidas redisaini kasutades saab luua stiilset rõivaeset ning toimub rõivaste praktiline redisainimine. Osalejatele saadame Key juhised mille järgi valida kaasa võetavad esemed, mis sobivad ümber kujundamiseks ja lõbusaks “tuunimiseks”!!!

Töötuppa mahub osalema max 8 inimest, vajalik on eelregistreerimine 28. septembriks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  Osalustasu 10€ on võimalik tasuda kohapeal, Küüni tn 4. Töötoas osalejatele samaks õhtuks soodustus kuni 10% Loomeka poe toodetele.           

tartu linnregionaalarengu fond