ruumide-rent-LMK-madal2

Järgmise aasta märtsis algab juba kolmas 15-18-aastastele tütarlastele mõeldud ettevõtlusprogramm BE the Future. Programm on mõeldud Eesti, Läti ja Rootsi neidudele, kes on huvitatud ettevõtlusest ja soovivad arendada oma ärilisi oskusi.

BE the Future 6-kuuline programm julgustab noori astuma esimesi samme ettevõtluses ning annab võimaluse teha koostööd rahvusvahelisel tasandil. Programm algab 4. märtsil avaüritusega Lätis, kus mentorid aitavad osalejatel leida oma tiim ja idee, millega töötada soovitakse; teha esimesi samme oma äriidee arendamiseks ja klientidega suhtlemiseks; luua oma brändi esimene veebileht ning õppida esitlemist. Programm jätkub igakuiste konsultatsioonide ja veebiseminaridega ning lõpuüritus toimub 8.–11. augustil 2022. aastal Tartus.

Programmi lõpus valitakse välja kaks võistkonda, kellele korraldatakse õppereis välismaale septembris 2022. Koolitus on osalejatele tasuta ning transpordi-, majutus- ning toitlustuskulud katavad organiseerijad.

Esimese tsükli jooksul, mis alustas 2020. aasta novembris, loodi üheksa ettevõtlusideed. Teise tsükli jooksul, mis alustas 2021. aasta oktoobris, loodi juba 16 ideed, mille arendamine käib praegusenigi täie hooga.

Esimese programmi tsükli parimateks valiti Rootsi-Eesti meeskond Orange 1 äriideega Enough ja Eesti-Läti meeskond Pink 2 ideeprojektiga SK1N. Enoughi visioon on üles ehitada platvorm, mis pöörab tähelepanu vaimsele tervisele, müües positiivsete sõnumitega T-särke, mille tulust 10% läheb heategevusele. SK1N tooteportfelli kuuluvad keskkonnasõbralikud unisex-vegan-ilutooted. Nii Enoughi kui SK1N-i tegemistega saab kursis olla Instagramis. Teise tsükli jooksul loodud 16 idee arendamine on veel käimas ning võitjad valitakse lõpuürituse jooksul järgmise aasta märtsi lõpus.

Registreerimistähtaeg programmi BE the Future on 23. jaanuar 2022.

Rohkem infot http://bethefuture.global.

Ürituse leht https://www.facebook.com/events/321959296433272

BE the Future on sündinud Tartu Loomemajanduskeskuse, Green and Smart Technology Clusteri ja Emax Sweden Economic Associationi koostööna ning seda rahastab Euroopa Regionaalfondi Kesk-Läänemere programm 2014–2020.

Rohkem infot
Karin Sepp
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 +37253412371

tartu linnregionaalarengu fond