ruumide-rent-LMK-madal2

23.-25. jaanuaril leiab Tartus aset sTARTUp Day 2019. See on Baltikumi suurim ärifestival, mis toob kokku üle 100 maailmaklassi esineja ja 4000 osaleja: idufirmade ja traditsiooniliste ettevõtete esindajad, investorid ja tudengid, ettevõtlus- ja innovatsioonihuvilised.

Festivali programm saab olema mitmekülgne ja üllatusi täis, sisaldades arutelusid andmepõhise turunduse (growth hacking), bio- ja kosmosetehnoloogia, targa linna tehnoloogiate, teaduspõhise äri, investeerimise ja raha kaasamise teemadel, jagatakse edulugusid ja ebaõnnestumisi.

Esinejatena astuvad üles Rootsi esimene ja ainus astronaut Christer Fuglesang, Tinderi endine kommunikatsioonijuht Hermione Way, Hubspoti Growth Marketer Alex Birkett ja teised; samuti Eesti edukaimate idufirmade asutajad nagu Kristel Kruustük (Testlio), Kaarel Kotkas (Veriff) ja Alari Aho (Toggl).

Harivat-inspireerivat programmi laval täiendavad praktilised seminarid oma ala professionaalidega, mitmed pitching võistlused, networking üritused ning peod. Lisaks on loodud demoala, kus ettevõtted ja idufirmad oma tooteid ja tehnoloogiaid saavad näidata.

Erilist tähelepanu pööratakse erinevate osapoolte kokku viimisele (matchmaking), et ühendada idufirmasid investoritega, ettevõtjaid äripartneritega ning edendada startupide ja suurettevõtete koostööd. Idufirmadele võib huvi pakkuda ka “Reverse pitching” teemaplokk, kus kiirendid end startupidele esitlevad.

Soodushinnaga piletid on müügil 31.oktoobrini sTARTUp Day koduleheküljel.

Esinejad, piletid ja lisainfo: www.startupday.ee.

Videoklipo: youtu.be/aIQcmFXOORU

tartu linnregionaalarengu fond