ruumide-rent-LMK-madal2

Laupäeval, 17. veebruaril kell 11–17 muutub Tartu Loomemajanduskeskuse saal (Kalevi 17) õdusaks pop-up kohvikuks, kus pakutakse nii maitsenaudinguid kui ka huvitavaid lugusid disainer Stella Soomlaisilt.

Maitsete eest hoolitseb loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammis osalev Merlette ehk Merle Jakobson, kes pakub ekleere, makroone, kooke, keekse, pirukaid ja muid hõrgutisi. Merlette pidas pop-up kohvikut ka jõulueelsel disainiturul Kellawärk, kus vallutas oma hõrgutistega paljud südamed.

Kell 13 räägib oma brändist ja tööeetikast nahadisainer Stella Soomlais. Vastused leiab küsimustele, miks Stella Soomlaisi disain on väga minimaalse joonega ning võimalikult vähe töödeldud, mis teenust pakub ta oma toodete kasutamiseks, miks on nahk tema jaoks oluline jm.

Terve päeva jooksul on kohvikus avatud ka Stella toodete pop-up pood, kus saad proovida ja soetada tooteid, mida igapäevaselt Tartus ei leia.

Sissepääs pop-up kohvikusse on kõigile tasuta, ostude eest saab tasuda sularahas.

Disainimaja perenaise Hedviga Vei sõnul saab sellest üritusest alguse uus traditsioon, kus pop-up kohviku õdusas õhkkonnas saab tutvuda veel paljude teiste eestimaiste disaineritega.

Lisainfo: Hedviga Vei, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 506 9692
Facebooki sündmus

 

 

tartu linnregionaalarengu fond