ruumide-rent-LMK-madal2

Fetiši mõjutustega Eestis loodud bränd XAOS on välja valitud Pariisi moenädala ajal CUBE Showroomis esitletava seitsme aksessuaaribrändi hulka. CUBE Showroomis esitletakse disainereid, kellel on unikaalne identiteet ning väga loov lähenemine.

28. septembrist kuni 4. oktoobrini 2017 esitletakse CUBE Showroomis 2018. aasta kevad-suvist naistemoodi. XAOS viib kohale oma viimase kollektsiooni Fever tooted, mille esitlus toimus sellesuvisel Antoniuse moeetendusel koos brändi Arro Design kollektsiooniga. Nüüdseks on Fever kasvanud iseseisvaks kollektsiooniks.

XAOS-e disainer Liina Adamson-Ehte sõnul ongi Pariisi moenädalal osalemise suurimaks väärtuseks see, et seitsme päeva jooksul on disaineril võimalik näost näkku suhelda nii sadade potentsiaalsete edasimüüjatega kui ka ajakirjanduse esindajatega.

CUBE Showroom on platvorm, mis ühendab noored brändid ja edasimüüjad, nagu näiteks Tomorrowland, Loom, Darkroom ning Selfridges.

XAOS alustas oma teed 2015. aastal Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammi toel. XAOS on fetiši mõjutustega nahast aksessuaaride bränd, mille tooteid võib vaadelda kui kontseptuaalset moodi või kombineerida neid oma tavarõivastega.

Lisainfo:
Liina Adamson-Ehte
XAOS disainer
Telefon: 504 2327
www.xaos-design.com

Foto: Maris Savik

tartu linnregionaalarengu fond