ruumide-rent-LMK-madal2

Kolmeaastaseks saav Seco by Jane Aus disainis sünnipäevaks uued MOON seeria tooted, mis kannavad edasi sügise värve ja tundeid. Punane, must ja hall on värvid, mis jõuavad sõrmuste, käevõrude, kõrvarõngaste ja kaelavõrudena eesti disaini armastajateni.

Ehtebrändi disainer Jane Aus kasutab oma ehete loomiseks taaskasutatud hõbedat, mis on toodetud keskkonnasõbralikumal viisil. Nii võib ehete loomiseks kasutatud hõbe olla varem täitnud oma osa elektroonikas või meditsiinitehnikas.

Uued värvilised ehted sünnivad juba varem loodud kollektsiooni MOON täienduseks. MOON on saanud inspiratsiooni kuust, mis võib olla nii täiskuu kui alles loomisjärgus triip taevakaarel. Punane, hõbe ja must on ehetena saanud endale kuu pinnase mustri: ehete pind on põnevalt krobeline ning konarlik. Kandja saab valida, kas soetada ja kanda korraga kolme sügisvärvi või ehtida end näiteks vaid punase ehk punase kullaga kullatud hõbeehetega.

Ehteid võib kanda nii komplektina kui ka ühekaupa, kuid Eesti kanalites plaanib disainer müüa sõrmuseid ja käevõrusid vaid komplektina.

Tartu Kõrgema Kunstikooli skulptuuri eriala viimase kursuse tudeng Jane Aus on oma ettevõtet ja brändi luues kolme aasta jooksul liikunud järjest lihtsamate lahendusteni. „Mul on uusi ehteid luues silme ees naine, keda võlub lihtsus, kes ei vaja kalliskive ega kiirmoodi, kes ostab vähe, aga pigem kvaliteetseid ehteid ning kes kannab hea meelega väikebrändide tooteid. Sest just nii teab ta, kust need pärinevad ja kuidas valmivad,“ sõnas Jane Aus.

Seco by Jane Aus uued ehted jõuavad huvilisteni Disainiöö festivali Disainitänavalt 29. septembrist 1. oktoobrini 2017 Noblessneri Valukojas, samuti on neid võimalik osta brändi kodulehelt seco.ee

Lisainfo:
Jane Aus
Seco by Jane Aus omanik ja disainer
Telefon: 5802 2713
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tartu linnregionaalarengu fond