ruumide-rent-LMK-madal2

Keskkonnasõbraliku kudumibrändi Story of Afterlife uut kollektsiooni tutvustava näituse „Expose“ avamine toimub Tartu Loomemajanduskeskuse kohvikus Spargel reedel, 15. septembril kell 19.

Näitusel põimuvad üheks tervikuks fotod imelistest Eesti inimestest just siin ja praegu, nende ilusad ja erilised lood ning Story of Afterlife'i uude kollektsiooni kuuluvad kudumid, et pakkuda vaatajale inspiratsiooni ning  innustada uute lugude sündi.

Näituse fotode autor on noor ja andekas moefotograaf Julia Shashkina ning näituse kujundaja Kaisa Reimand. Näituse avamisel esitletakse ka fotodest ja selle juurde kuuluvatest tekstidest  valminud  Story of Afterlife'i inspiratsioonimärkmikku ning värsket zero waste-põhimõttel valminud t-särgi kollektsiooni.

Selleks, et lisada õhtusse killuke maagiat, on appi võetud ka iidne voltimiskunst. Nimelt ütleb uskumus, et kui ühte tegevust korrata 1000 korda, siis loob see soodsa pinnase oma soovide maailma lahti laskmiseks. Story of Afterlife’l on ligi 800 soovilindu juba valmis volditud ning avamisõhtul saavad ühineda ka kõik külastajad, saates sel viisil teele ka oma soovid.

Näituse avamise õhtul  on võimalik kuulda ja näha juba Story of Afterlife'i Hooandja videost tuttavat imelist tantsu ja muusika kooslust Eline Selgise ja Meije.

Story of Afterlife on kudumibränd, mille valikust leiab unikaalseid, keskkonnasõbralikke ja stiilseid kampsuneid, mis valmivad koostööna Uuskasutuskeskusega.

Näituse avamine toimub kell 19.00. Koha pealt saab osta ka avamisõhtu hindadega Story of Afterlife’i kampsuneid, inspiratsioonimärkmikke ja inspireerivate kirjadega särke.

Täname ka kõiki hooandjaid, kelle abiga kõik see imeline sündida sai.

Facebooki üritus: www.facebook.com/events/1880738092179518  

Kontakt:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.storyofafterlife.com

tartu linnregionaalarengu fond