ruumide-rent-LMK-madal2

5. oktoobril 2017 toimub Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee portaalis seitsmeteistkümnes Tartu noore kunsti oksjon. Oksjonile saab esitada töid kuni 30. augustini.

Oksjonile võetakse teoseid kuni 40-aastastelt kunstnikelt. Teemale, tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole, kuid üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd.

Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, isikupärast käekirja ja huvitavat ideed, tööde korraliku vormistust ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist. Oksjonile esitavate tööde lubatud maksimummõõdud on 2,2 x 1,5 või 1,5 x 2,2 m.

Töid saab esitada aadressil www.noorkunst.ee/kunstnikule kuni 30. augustini 2017. Oksjonil osalemise tingimused asuvad www.noorkunst.ee/kunstnikule/tingimused.  

Kõigi esitatud teoste hulgast valib professionaalidest ja kunstisõpradest koosnev komisjon välja teosed, millega saab tutvuda 20. septembril loomemajanduskeskuses avataval näitusel. Oksjonitöödest valmib ka kataloog ja töid tutvustavad videoklipid.

Välja valitud tööd tuleb kunstnikel Tallinnas või Tartus kohale tuua ajavahemikus 9.–10. september 2017.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.

Tartu noore kunsti oksjoni koostööpartnerid ja toetajad on Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstikool, Tartu Kunstnike Liit, Osta.ee ning Redwall Digital, kes arendab oksjoni veebikeskkonda.

Lisainfo: oksjoni projektijuht Maria Lang, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5342 4196.

tartu linnregionaalarengu fond