ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskuses tegutsev kudumibränd Story of Afterlife esitles eelmisel nädalal toimunud Antoniuse moeetendusel oma teist kollektsiooni „Exposé“, mis on ideaalseks kaaslaseks kargetesse ja põhjamaistesse suveõhtutesse.

Story of Afterlife on uus Eesti kudumibränd, mis ühendab endas keskkonnasõbralikkuse, põnevad värvid ja mustrid ning minimalistlikud lõiked. Brändi kampsunid on valmistatud taaskasutatud materjalidest ja valmivad koostöös Uuskasutuskeskusega. Kudumite juures säilib unikaalsuse maagia, sest kahte ühesugust kampsunit siia maailma ei looda. Õrnades toonides kollektsiooni vürtsitavad minimalistlikud, kerged ja sensuaalsed lõiked.

Brändi looja Kaari Reimandi sõnul on kollektsioon inspireeritud sidemest, mis tekib naise ja rõiva vahel. „Kollektsioon räägib sellest, kuidas kapiukse avamine võib ühtaegu kanda tagasi nii melanhoolsetesse mälestustesse kui olla ka esimeseks sammuks uute seikluste suunal. Kuidas rõivastel on eriline võime panna naist end tundma õrna, sensuaalse või hoopis vaprana. Soovin julgustada naisi kaasa mõtlema, kuidas nad ennast kantavas rõivas tunnevad ning tegema keskkonnasõbralikumaid valikuid.“

„Exposé“ on loodud naisele, kes on ühtaegu nii õrn kui ka julge, hindab nii mugavust kui ka ilu, ning kes soovib oma garderoobi valida  esemed, mis on loodud kvaliteetselt ja vastutustundlikult.

Tutvu fotoseeriaga siin. Fotograafiks: Julia Shashkina

Alates 5. juunist on käimas ka brändi Hooandja projekt, et kaasata inimesi kampsunite arendamise protsessi. Tutvu projektiga siin.

Story of Afterlif on Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsioonis alates 2017. aasta jaanuarist.

Kontakt:
Kaari Reimand
telefon: 5344 7588
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.storyofafterlife.com   
www.facebook.com/storyofAfterlife 
www.instagram.com/storyofafterlife

Fotol: Antoniuse moeetendus 2017, foto autor: Maris Savik

 

tartu linnregionaalarengu fond