ruumide-rent-LMK-madal2

8.−14. augustil on Pärnus Villa Ammendes avatud Eesti moedisaini pop-up pood ZERO° ning 13. augustil toimub kordumatu moedisaini etendus, millest võtavad osa ka Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtted Xaos, Teenu, Arro, Liisa Soolepp ja Seco. Lisaks noorte disainerite loomingule on esindatud ka Eesti luksusbrändid Amanjeda ning Pohjanheimo.

13. augustil toimuva Eesti moedisaini etenduses “Maitstes moodi” esimeses osas astuvad üles mitmed tuntud moedisainerid, kuid näha saab ka säravate uute loojate komplekte, kes üllatavad vaatajaid sütitavate ideede ja uute lahendustega. Etendusest võtavad osa ka Tartu Antoniuse moeetendusel uusi kollektsioone esitlenud noored Eesti disainerid.

Moeetenduse teises osas saab laval näha kahe Eesti tuntuima moedisaineri loomingu sümbioosi − Katrin Kuldma Amanjeda lõõmavat värvidemängu, dramaatilist musta ning luksuslikku kašmiiri ning Ülle Pohjanheimo valgusküllastest suveöödest inspireeritud elegantsust ning enesekindlust.

Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite juhataja Anu Lõhmuse sõnul ilmestavad Pärnu suvesündmusi mitmed põnevad moesündmused. „Meie jaoks on oluline tutvustada ja tuua Eesti moeloomingut nii kodumaisele tarbijale kui ka turistile lähemale ning suvine Pärnu on selleks supersobiv koht."

Villa Ammende müügijuhi Kersti Ilvese sõnul lõpetab traditsiooniks kujuneva Villa Ammende augustikuise moenädala suurejooneline õhtusöök “Maitstes moodi”, kus moeetendust vürtsitab just selleks õhtuks villa peakoka poolt loodud 4-käiguline trendikas maitseelamus. Muusikalise poole eest kannab hoolt Helen Adamson.

Villa Ammendes 13. augustil toimuvale moeetendusele ja õhtusöögile on pileteid piiratud arv ja selleks et kindlustada endale koht aasta moekamal sündmusel, võib kirjutada aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista telefonil 5626 0365.

8.−14. augustil Villa Ammendes avatud ZERO° pop-up poes on esindatud rõivadisainerid Pohjanheimo, Amanjeda, Kokomo, Anneli Arro, KÄT, Vilve Unt, Mare Kelpman, Liisa Soolepp, Raili Nõlvak, Diana Arno ja Whitetail; ehtedisainist Seco, Anneli Tammik, MyaMoon, Astrid Rajalo, lisaks Kruusi nahast kotid, Teenu ning Xaose aksessuaarid ning Kätlin Kaljuvee siidrätikud. Kohal on ka üllatusesinejad Peterburist. Uksed on avatud iga päev kell 12−20.

ZERO pop-up poodi ja moeetendust ning õhtusööki korraldavad Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid ja Tartu Loomemajanduskeskus koostöös Villa Ammendega.

http://ammende.ee/syndmused/maitstes-moodi 

tartu linnregionaalarengu fond