ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskuses tegutseva filmiettevõtte C-luck Productions OÜ juht Silver Siilak suundus juuli alguses pooleks aastaks Lissaboni Portugali juhtivasse loomeagentuuri Live Content kogemusi saama.

Portugali suundub ettevõtja programmi Erasmus for Young Entrepreneurs kaudu. See on rahvusvaheline vahetusprogramm, mis annab noortele ettevõtjatele võimaluse saada kogemusi teistes programmis osalevate riikide kogenud ettevõtjatelt.

Silver Siilaku sõnul on tal plaanis lisaks agentuuris töötamisele ja oma filmitöödele tegeleda ka loodus- ning tänavafotograafiaga ning valmistuda järjekordseks fotonäituseks.

Hetkel on Silveri eelmine, 17-st Brasiilias tehtud fotost koosnev näitus „Mais amor, por favor!" üleval Antoniuse õue restoranis JOP.

C-luck Productions OÜ on filmiettevõte, mille põhitegevusteks on erinevate filmide ja klippide tootmine. Silver Siilak on C-luck Productions OÜ juhatuse liige, kellel on nii produtsendi-, režissööri- kui ka operaatorikogemus. Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsioonis on C-luck Productions 2013. aastast.

Lisainfo:
Silver Siilak
C-luck Productions OÜ
+372 5345 0111
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
https://www.facebook.com/cluckprod

tartu linnregionaalarengu fond