ruumide-rent-LMK-madal2

Tõnis Niinemetsa start-up comedy 8. juuni etendus on ilmastikust tingitult sunnitud vahetama Tartu Antoniuse õue Tartu Vanemuise Kontserdimaja vastu.


8. juunil välja kuulutatud Tõnis Niinemetsa "Ämbrisse astumise ajastu" turnee viimane Tartu etendus kolib muutliku ja külma ilma tõttu Tartu Antoniuse õuest Tartu Vanemuise Kontserdimajja. Piletilevist ostetud piletid kehtivad ning pileteid ümber vahetada ei ole vaja. Soovi korral ostab korraldaja piletid tagasi, kui tagasiostusoovist antakse teada enne etenduse toimumist.

“Eesti suvi on teadagi muutlik ning vabaõhu üritustega kaasnevad riskid. Täna on ilmakaart selline, et lubab Tartus kolmapäevaks korraliku sadu. Vabandame väga publiku ees, kes ilmselt ootas mõnusat päikselist õhtut Antoniuse õuel nagu meiegi. Aga antud juhul on arukas nautida värkset huumorit soojas toas, kui vihmaga võideldes. Reedel planeeritud etendus Pärnus Ammende aias on praegu jätkuvalt plaanidekohane, kuid paneme publikule südamele, et soojalt on vaja riidesse panna. Kõikvõimalike küsimutse korral palun kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada 506 9118,” rääkis POINTi produtsent Karl Kermes.

 

 

 

 

tartu linnregionaalarengu fond