ruumide-rent-LMK-madal2

6. ja 7. mail on Tasku keskuses avatud Ülle Suurhans Pohjanheimo pop-up pood, mis on sissejuhatuseks 15. juunil Tartus toimuvale Antoniuse moeetendusele „Värvides moodi“.

Pohjanheimo kevadsuvine moekollektsioon on inspireeritud tumedatele talvepäevadele vastanduvatest pikkadest valgusküllastest suveöödest. Kollektsiooni värvigammat iseloomustavad enne koitu taevas mänglevad halli varjundid – helehall, tumehall, sinihall, beežikashall. Tagasihoidlikele värvidele lisavad suvist mängulisust lõiked, milles on esindatud erinevad proportsioonid.

Pohjanheimo pop-up pood on Tasku keskuse aatriumis avatud 6. mail kell 12–19 ja 7. mail kell 11–15.

Tartu Loomemajanduskeskuse eestvedamisel korraldatav Antoniuse moeetendus toimub 15. juunil Antoniuse õues, kus oma loomingut esitleb kakskümmend erineva käekirjaga noort disainerit. Neljandat aastat toimuvat moeetendust korraldab loomemajanduskeskus sel aastal koostöös Tallinna Loomeinkubaatoriga. Antoniuse moeetenduse suurtoetaja on Tasku keskus, kus toimuvad ka mitmed etendusega seotud eel- ja järelsündmused. Piletid Antoniuse moeetendusele on saadaval alates maikuus Piletilevis ja Piletimaailmas.

Lisainfo:
Auli Solo, Antoniuse moeetenduse projektijuht, Tartu Loomemajanduskeskuse müügi- ja turundusjuht, tel 518 5434, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Piret Vapajeva, Antoniuse moeetenduse loovjuht ja lavastaja, tel 5569 3757, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tartu linnregionaalarengu fond