ruumide-rent-LMK-madal2

SA Tartu Loomemajanduskeskus Eesti disaini pop-up-kauplus Di5ain, mis sai tuule tiibadesse aastase eriprojekti raames Tartu Kaubamaja keskuses, kolib sügisel Antoniuse õue ruumidesse.

Tartu Loomemajanduskeskuse juhi Reigo Kuivjõgi sõnul võeti ajutine kauplus ostjate poolt väga soojalt vastu, mis andiski mõtte pärast projekti lõppu jätkata poe pidamist Antoniuse õuel, mis on tuntud kui Tartu kunsti-, käsitöö- ja kultuurikeskus, kus tartlased on harjunud käima nii muusikat kuulamas, teatrit nautimas kui ka kohalikku käsitööd ja disaini uudistamas. “Tartu Kaubamajas on pop-up-kauplus viimast päeva avatud 1. septembril ning uude asukohta ootame kõiki disainisõpru külla juba 1. oktoobrist. Samuti on endiselt kõik huvilised oodatud Tartu Loomemajanduskeskusesse Kalevi tänaval, kus on võimalik lisaks disaini soetamisele ka koolitustel ja õpitubades osaleda,” lisas Kuivjõgi.

Tartu Kaubamaja keskuse tegevjuht Marju Jeedase sõnul on seesugused Eesti disaini eriprojektid alati põnevad nii keskusele kui ka külastajatele. “Di5ain tõi keskusesse tavapärasest oluliselt suurema valiku Eesti ja kohalike disainerite loomingut ning sai külastajate poolt sooja vastuvõtu osaliseks. Tartu Loomemajanduskeskus on olnud meie pikaajaline ja hea koostööpartner, kellega koostöös on tehtud aastate jooksul mitmeid vahvaid projekte – plaanime kindlasti koostöö ja eriprojektidega ka tulevikus jätkata,” lisas Jeedas.

Jeedase sõnul võib alates septembrist leida suure valiku Eesti disainerite loomingut ka Kaubamaja naiste-, meeste-, kodu,- ja lastemaailmast. Nii Tallinna kui ka Tartu Kaubamajas avatakse septembrist ajutised pop-up-müügipinnad, kust leiab suures valikus Eesti disainerite loomingut, näiteks Kätlin Kaljuvee, Tallinn Dolls, Stuudio Nahk, Mare Kelpman, Bless This Mess, Ewald, Swärk, Oot Oot, Radis ja Talken Design, Kesselhaus jne.

Lisainformatsioon:
Hedviga Vei, kaupluse Di5ain juhataja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 50 69 692
Marju Jeedas, Tartu Kaubamaja tegevjuht, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 52 59 885

tartu linnregionaalarengu fond