ruumide-rent-LMK-madal2

Sel nädalal toimus esimene kohtumine Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtjate ja TÜ Tudengite Turundusklubi vahel, et leida koostöövõimalusi ning üksteiselt õppida.

Ettevõtjad leidsid tudengite hulgast tulevasi koostööpartnereid ja vahetati kontakte. Aruteludes puutusid tudengid kokku väga reaalsete probleemidega ja tulemuseks olid mitmed praktilised ettepanekud.

Seminari juhtis Tartu Ülikooli turunduse õppetooli juhataja ning ettevõtluse- ja innovatsioonikeskuse juhataja Andres Kuusik, kelle sõnul jõuti loomeettevõtjatega suheldes järeldusele, et vajadus loomemajanduse turundusspetsialistide järele on tõepoolest olemas. „Plaanis on loomemajanduskeskusega  koostöös pakkuda paarile tudengile aastas võimalust teha praktika loomeettevõttes. Tulevane turundusspetsialist saaks praktiseerida mikroettevõttes, kus tööpõld on väga lai ja mitmekesine, ning teisalt saavad ettevõtjad endale turundaja.”

Seminaril osalesid sellised Tartu Loomemajanduskeskuses tegutsevad brändid nagu Tiina Andron, Seco, Xaos, Khis, OKKA, Hilp, Sensition, WOW emotion.

Lisainfo:
TÜ Tudengite Turundusklubi Kristina Kutsar, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tartu Loomemajanduskeskuse juht Reigo Kuivjõgi, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

    turundusklubi seco   turundusklubi tuvike

 

 

tartu linnregionaalarengu fond