ruumide-rent-LMK-madal2

Täna  algas tööde vastuvõtt 21. mail 2015 toimuvale Tartu noore kunsti oksjonile. Noorte kunstnike tõid oodatakse kuni  12. aprillini oksjoni uuel veebilehel www.noorkunst.ee.

Erinevalt varasemast toimub sel korral tööde esitamine komisjonile vaid elektroonse süsteemi kaudu, mis on avatud oksjoni uuel veebilehel www.noorkunst.ee. Kogumiskohtadesse Tallinnas ja Tartus tuleb seekord tuua vaid komisjoni poolt välja valitud teosed ajavahemikul 15.−18. aprillil.

Korraldajad ootavad hea kunstilise tasemega, korralikult vormistatud, huvitavaid ja isikupäraseid teoseid. Tööde tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole ning üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd. Vanusepiir oksjonil osalemiseks on 40 aastat.

Komisjon valib esitatud tööde seast välja kuni  55 teost 21. mail üheaegselt loomemajanduskeskuse saalis ja Osta.ee keskkonnas toimuvale enampakkumisele ning lisaks kuni 20 teost ainult Osta.ee keskkonnas toimuvale oksjonile. Töid eksponeeritakse enne oksjonit näitusel Tartu Loomemajanduskeskuses ja Tartu Kunstikoolis ning oksjoni veebikataloogis.

Oksjoni korraldaja on Tartu Loomemajanduskeskus. Koostööpartnerid ja toetajad on Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstikool, Tartu Kunstnike Liit, Osta.ee ja Redwall Digital, kes loob ja arendab oksjoni veebikeskkonda.

Lisainfo: oksjoni projektijuht Liina Raus, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5560 7971, www.noorkunst.ee

Facebook: https://facebook.com/noorkunst
Varasemate oksjonite info: http://loovtartu.ee/oksjonid  

 

oksjon fb profiilipilt kevad2015

 

 

tartu linnregionaalarengu fond