ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskuses tegutseva filmiettevõtte C-luck Productions OÜ juht Silver Siilak suundub aprilli alguses Brasiiliasse São Luísi tegema koostööd filmiproduktsiooniettevõttega Tchau For Now Productions ning turundus- ja agentuurettevõttega Make Propaganda.

Brasiiliasse suundub ettevõtja Euroopa Komisjoni rahastatava programmi Connect kaudu, mis vahendab alustavaid ettevõtjaid Brasiilia ja Euroopa riikide vahel.

Silver Siilaku sõnul on tal plaanis Brasiilias kaasa lüüa filmide ja reklaamide tegemisel. „Kavatsen õppida kogenumatelt ja suurematelt ettevõtetelt ning luua partnerlussuhteid, mis võiksid mind minu edaspidises töös aidata,“ lisas Siilak.

Programmi Connect eesmärgiks on aidata kõrge potentsiaaliga ettevõtjatel kasvatada oma konkurentsivõimet ja anda võimalusi kogemuste vahetamiseks. http://www.eubrazilconnect.com/

C-luck Productions OÜ on filmiettevõte, mille põhitegevusteks on erinevate filmide ja klippide tootmine. Silver Siilak on C-luck Productions OÜ juhatuse liige, kellel on nii produtsendi-, režissööri- kui ka operaatorikogemus. Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsioonis on C-luck Productions 2013. aastast.

Lisainfo:
Silver Siilak
C-luck Productions OÜ
+372 5345 0111
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tartu linnregionaalarengu fond