ruumide-rent-LMK-madal2

Ettevõtluskonkursil „Ajujaht“ pääses 40 parima hulka kaks Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtet: männiokastest akustilised OKKA plaadid ja nutikaid filmilahendusi pakkuv idee.

Okka valmistab akustiliste ja dekoratiivsete omadustega, kodumaistest männiokastest valmistatud plaate, mis aitavad luua avalikes ruumides, hotellides ja kodudes sisekujunduslikke ja akustilisi lahendusi.

Nutikaid filmilahendusi pakkuv meeskond töötab välja uuendusliku lahenduse filmide tootmise ja tootmisteenuste valdkonnas. Lahendus tõstab kuluefektiivsust ja avab uusi loomingulisi võimalusi.

15.–16. novembril Tallinnas oma ideid esitlenud sajast meeskonnast välja valitud 40-le pakutakse novembrist kuni tuleva aasta jaanuarini intensiivset arenguprogrammi, mille järel valib žürii meeskonnad, kes kevadel ETV eetris 50 000-eurose auhinnafondile pretendeerivad.

Eelmisel konkursil pääses kaks loomemajanduskeskuse ettevõtet, arhitektuurikaubamaja katus.eu ja puidust disainvannide valmistaja Khis „Ajujahi“ poolfinalistide  hulka.

Tartu Loomemajanduskeskuse on „Ajujahi“ partneriks juba kolmandat aastat, osaledes  ideede hindamise protsessis, žürii töös ja  konkursi erinevate sündmuste kaaskorraldamises Tartu regioonis.

Lisainfo: Juta Kuhlberg, LMK ettevõtluskonsultant, 506 2545, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

http://www.ajujaht.ee

tartu linnregionaalarengu fond