ruumide-rent-LMK-madal2

Laupäeval, 11. oktoobril kell 14 astuvad Tartu Kaubamajas kodumaist disaini ja vaatemängulisi moeetendusi pakkuval Moekuulutajal galaetendusega üles Antoniuse õue moekunstnikud.

Etendusel näeb läbilõiget juunis toimunud moeetenduse „Mood on õues“ kollektsioonidest ja septembri kaubamajas avatud disainipoe DI5AIN värskest väljapanekust.  

Koostöös Tartu Kaubamajaga valmival etendusel täiendavad  Antoniuse moekunstnike tooted üksteise kollektsioone. Moelaval näeb nii meestele, naistele kui ka erinevas vanuses kandjatele mõeldud moedisaini.

Antoniuse moekunstnike loomingust on etendusel esindatud mantlid Küllike Tuvikeselt, kleidid, pikad kootud mantlid ja jakid Liisa Murdveelt, vestid ja kasukad Hele Padarilt, kudumid Tuuli Vahesaarelt, Annika Vaalmalt ja Liina Laaneojalt, peakatted Erle Randerilt, kotid Tiina Andronilt ja Triin Hellatilt, erinevad aksessuaarid Sille Sikmannilt, Kristel Suigussaarelt, Saima Männolt, Epp Mardilt ning Jaanika Sarvelt.

Etenduse stilist on Piret Vapajeva,  lavastab Krõõt Kiviste.

Lisainfo: Tartu Loomemajanduskeskuse müügi- ja turundusjuht Auli Solo, tel 518 5434,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Gabriela Liivamäe fotol on Kristel Suigussaare loodud kindad.

tartu linnregionaalarengu fond