ruumide-rent-LMK-madal2

Eesti disainiauhindade jagamisel on kolm Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtjat jõudnud nominentide hulka: Sille Sikmanni meeste jalanõude sügis-talvine kollektsioon „Scheckmann" ja Kristel Suigussaare kinda- ja käeaksessuaarid kandideerivad mainekale disainiauhinnale parima autoridisaini kategoorias ning Tiina Karu kott „Urban Multi“ parima tööstusdisaini kategoorias.

„Scheckmanni" sügistalvine meeste jalanõukollektsioon koosneb mitmest paarist talvesaabastest. Tööd on valminud käsitööna Londoni rahvusvahelise moenäituse jaoks.

Kristel Suigussaare  kinda- ja käeaksessuaar on nahast lihtsa trukk-kinnitusega käeehe, mis ilmestab kätt nii iseseisvalt kui kindaga kandes.

Tiina Karu kerge ja multifunktsionaalne kott „Urban Multi“ on kaasaegse loova isiksuse mõnus kaaslane. Seda saab kanda suurema kotina ning vajadusel saab suurema kotiosa maha jätta. Kotid on omavahel kindlalt ühendatud trukkidega kinnituvate nahkrihmade abil, mis läbivad suurema koti esipaneeli ja väiksema koti tagumise seljapaneeli aasasid.

Disainiauhinda Bruno antakse välja alates 2006. aastast. Sel aastal keskendub Eesti Disainerite Liidu  poolt välja antav  auhind eelkõige tootedisainile.

2014. aasta nominentide näitus toimub NO99 teatris ning auhindade kätteandmine 26. septembril Lilleküla Jalgpallihallis (Asula 4B) IX Disainiöö raames.

Lisainfo: http://edl.ee/konkurss#9

tartu linnregionaalarengu fond