ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskus kutsub disainereid esitama kavandeid 13. juunil 2014 toimuva Antoniuse moeetenduse korraldamiseks. Konkursile oodatakse nii üksikloojaid kui ka meeskondi, nii rõiva- kui ka aksessuaaridisainereid. Kavandite esitamise tähtaeg on 10. veebruar 2014.


Moeetenduse korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti moeloomingut ning olla moedisaineritele hüppelauaks rahvusvahelistele moelavadele.
Antoniuse moeetendus on teatraalsete elementidega läbi põimitud lugu, mis räägib heast maitsest ja kvaliteedist ning usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse. Moeõhtu märksõnadeks on suvine meeleolu ja mängulisus, Tervikliku elamuse ja meeldejääva õhustiku saavutamiseks kaasatakse etendusse muusikuid, lavastajaid, tantsijaid. Kohaliku disaini kõrval esitletakse ka välisdisainerite loomingut.
Õigeaegselt esitatud ja konkursi tingimustele vastavate tööde hulgast teeb valiku žürii, kuhu kuuluvad moeasjatundjad Eestist ja välisriikidest. Žürii valib välja kuni 20 finalisti. Lisainfo ja konkursi tingimused: http://lmk.ee/moeetendus.
Lisainfo: Tartu Loomemajanduskeskuse müügi- ja turundusjuht Auli Solo, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 518 5434.

tartu linnregionaalarengu fond