ruumide-rent-LMK-madal2

4. veebruarist 27. maini toimub Antoniuse õue maalikojas hobuse joonistamise kursus. Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 18-20.Kursus koosneb teooriatundidest ja stuudiotööst (34 tundi) ning visandamisest otse natuurist (tallis). Kõik soovijad on oodatud, eelnevad oskused ja kogemused pole vajalikud. Töövahendid on maalikoja poolt.

Teooriatundides õpitakse tundma hobuse plastilist anatoomiat, hobuse liikumise iseärasusi, erinevaid joonistusvahendeid ja kompositsiooni põhitõdesid. Stuudiotöö programmis on joonistamise algtõed ja võtted, visandamise põhitõed, visandite põhjal hobuse joonistamine. Visandamisel on kavas hobuse detailide (silm, kõrv, jalg, kabi jne) visandamine, hobuse liigutuste visandamine, seisva hobuse visandamine, liikuva hobuse visandamine.

Teooria- ja stuudiotunnid + 1 visandamistund 277 € (tasuda registreerumisel, võimalus maksta kahes osas), visandamistunnid (60 minutit) 12 € (visandamisel vajalik minimaalselt 1 tund ettemaksu). Õpilastele, pensionäridele 10% soodustust.

Lisainfo: Lea Liblik tel +372 53 930 389 MTÜ Maalikoda http://maalikoda.webs.com

tartu linnregionaalarengu fond