Kingitrükk

Kingitrükk pakub kiirelt ja soodsalt praktilisi ja ainulaadseid kingitusi väga laias valikus: keraamika, tekstiil, plastik.

Teie toodud fail trükitakse kuumpressiga teie valitud tootele
(alates tassist lõpetades põllega).

40 minutiga saab Sinu toodud failist valmis kingitus.

Avatud:
Kalevi 17 pargipoolses küljes
E-R 10-17.30

Lisainfo:
tel 568 36208
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.facebook.com/kingitrykk
www.kingiabi.ee

 

Ferrede

Kaubamärk Ferrede on osake eestimaisest kvaliteedist ja põhjamaisest ilust. Siin kohtuvad Eesti disain ja kodumaine teostus naiste valmisrõivaste näol.

Ferrede riietab naise kaunite kangaste ja õrnade pitsidega, ülistades naiselikkust ja rõhutades siluetti. Peamisteks märksõnadeks antud kaubamärgi puhul on mugavus, kantavus ja kvaliteet. Sortimendis pakutakse külluslikke lillemustreid ja elegantset pitsi, samas lihtsaid ning mugavaid tegumoode.

Ferrede rõivastes saab olla ainulaadne ja eriline, sest igat mudelit toodetakse vaid mõned eksemplarid.

Kontakt:
Silvia Merila
tel 5569 8112
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ferrede FB kodu


 

Eesti loomingu pood Disainimaja

Müügil moekunst, ehted, tootedisain, mänguasjad, kodusisustus, looduskosmeetika, kujutav kunst, keraamika ja aksessuaarid.

Autorid: Reet Aus, Xenia Joost, Hanna Korsar, Liina Viira, „MINU“, Maru, Kätlin Kaljuvee, Pavel Sidorenko, Heli Rõõm, Iris Jurma, Besty, Anni Varm, Handmade by Lilleliis, Nard by Jana Einard, Liisa Pähk, Kriss Põldma, Be Lycky, Epp Mardi, MDMButiik, Decotahvel, Moshi, Rosee Natural, Signe seebid, JOIK...

Avatud:
T-R 11-18 ja L 11-15
http://www.disainimaja.ee/

 

Esinduslik müügikapp

Kalevi 13 hoones, kohviku Spargel sissekäigu juures asub müügikapp, kust külalised saavad osta keskuse ettevõtjate loomingut. Kappi on koondunud hulk isikupärast loomingut, mis sobivad kingituseks, praktiliseks tarbimiseks või suveniiriks. Ostusooviga tuleb pöörduda Spargli kohviku teenindajate poole. Kapis on esemete juures lisaks hinnasiltidele ka autorit ja tema ettevõtte tegemisi tutvustav silt koos kontaktidega, nii võib võtta ka ühendust autori endaga.

Müügikapp on "avatud":
E 11-21, T-L 11-23

http://www.facebook.com/esinduskapp

 

tartu linneasregionaalarengu fond