moeetendus-madalam

Antoniuse moeetendus toimub 8. juunil kell 19 Eesti Rahva Muuseumis. Oma moeloomingut on esitlemas 18 erinevat noort disainerit.

Laval on kollektsioonid järgmistelt disaineritelt ja moebrändid oma kollektsioonidega: Larissa Kondina (Mekoome) “Knitted Cityscapes”, Siret Esko “Tugev kui teras”, Janika Stets "MinimalMe", Woolenky & B'MOR Studio “WUSE”, Kerli Koovisk “Härmatis”, Raine Toss “I´m real”, Annika Vaalma (Etnowerk) “[si:]”, Liina Adamson-Ehte “Middlesex”, Jane Aus “BEE”, Malle Soosaar “VÕIM/POWER”, Sandra Ojamäe “KEEP AN EYE ON ME”, Getter Laur “SO NAIVE”, Zack Marqués, Mariann Lukka ja Sandra Mõõk “CHILLAX by Zack Marqueś”, International Design School disainerid Peterburist, Markhamat Umarova, Like Look, Tata, Angel A.

Antoniuse moeetendus toimub 2019. aastal juba seitsmendat korda ja seegi kord toob Tartu Loomemajanduskeskuse poolt korraldatav show publiku ette ready-to-wear aksessuaari- ja rõivakollektsioonid. Näidatakse innovaatilist ja uudset lähenemist igapäevamoele. Noored disainerid on erilist tähelepanu pööranud asjaolule, et loodu oleks kvaliteetselt reprodutseeritav ja valmis koheselt vallutama poelette. Eelnevatel aastatel on Antoniuse etendustel edukaks osutunud sellised praegused trendiloojad nagu Liisa Soolepp, Xenia Joost, Triinu Pungits, Anni Ansmann, Kuul, Layk ja paljud teised.

Kontakt: Piret Vapajeva, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

eff19 antonius alamleht1

 

tartu linneasregionaalarengu fond