moeetendus-madalam

Antoniuse moeetendus toimub 7. juunil kell 19 Eesti Rahva Muuseumis. Oma moeloomingut on esitlemas 14 väga erinevat noort disainerit.

Laval on kollektsioonid järgmistelt disaineritelt ja moebrändidelt: Anni Ansmann, Annika Vaalmaa, Be-With, Kadi Veesaar, Karolina Lehtma, Ludmila Maļceva, MaiMai, Milli Maier, Raine Toss, Sabīne Vīksne,  Sigrid Truksane, Tiina Kraav,  VUUVEN,  Yvi’s by Iveta Semjonova.

Antoniuse moeetendus ühendab endas lavapoodiumil high fashion moe- ja aksessuaaridisaini uuemad tuuled Mick Pedaja muusikalise kontsertelamusega.  

Lõuna-Eesti suurim moeetendus on unikaalne oma nooruse, visiooni, teostuse, kuid eelkõige valitud disainerite tõttu – kollektsioonide autorid on nii vähemtuntud originaalse silmaga kui ka tunnustatud Eesti disainerid. Lisaks on sel aastal osavõtjate seas noori disainereid Lätist ja Peterburist!

Antoniuse moeetendus on lugu, mis räägib heast maitses ja kvaliteedist ning usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse. Märksõna ready-to-wear silmas pidades on kõik lavale pääsenud disainerite kollektsioonid valmis poelettidel laineid lööma ja Te riidekappides tormi tegema!

Antoniuse moeetenduse suunitlus on kommertslik – eesmärk on etenduse ja noorte disainerite tutvustamise kaudu viia disainerid oma toodanguga ekspordini ning toodete müügikanalite laiendamiseni Eestis. Nendest eesmärkidest lähtuvalt tuuakse lavale just “kantavad” kollektsioonid. Kunstilise taustaga moeetendusi on Eestis piisavalt ning “kantav” mood eristub Antoniuse moeetenduse raames tugevalt. Antoniuse moeetendus on viie aastaga kujunenud tugevaks brändiks.

Tartu linna tasandil on moeetendus äärmiselt oluline. Tartlaste teadlikkus nii kodulinna kui ka Eesti disainerite võimalustest ja olemasolust on tõusnud ning üha enam väärtustatakse Eesti disaini. Antoniuse moeetendus sai ellu kutsutud just sellepärast, et tutvustada Tartu ja Eesti disainereid ning nende uusimat loomingut.

Lisainfo: Piret Vapajeva, tel 5569 3757, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Antoniuse moeetendus Facebookis

Ant moeetendus2018

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond