NAHASTUUDIO - ANDRON DISAIN


20200727 113147          LMK inkubandid Fotod Kristin Hansen 4

Kontakt: TIINA ANDRON, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5285 574, Lutsu 5 Tartu

www.facebook.com/nahastuudio

www.tiinaandron.com                      

 www.facebook.com/tiinaandrondesign

Nahastuudio disainer Tiina Andron on meister, kes loob nii  kaasaegse disainilahendustega  aksessuaare kui ka traditsioonilist nahkehistööd.

Stuudio on koduks aksessuaaribrändile ANDRON, siin asub nii stuudiopood kui ka showroom.

Nahastuudiost on võimalik tellimustööna saada eksklusiivne külalisteraamat, pildialbum või mõni muu omapärane autoriköide. Samuti on võimalik tellida erinevaid aksessuaare: ehteid, rahataskuid, kellarihmasid, vöösid, ridiküle, kande- ja õlakotte.

Stuudios on võimalik uudistada valikut tehtud töödest, mida saab ka kaasa osta. Autoritööde tellimisaeg on umbes üks kuu.

TOOTED JA TEENUSED

  • Nahadisain
  • Nahast külalisteraamatud, albumid
  • Erilahendustega köited
  • Nahast aksessuaaride valmistamine - käekotid, ridikülid, vöö –ja õlakotid, portfellid, rahakotid, kaarditaskud, käevõrud
  • Tuunimisteenus ehk vana väsinud nahktoodete värskendamine, ümbertegemine

ÕPITOAD

- Trendika ja isikupärase käevõru-randmeehte valmistamine

Töötoa raames meisterdatakse värvikas aksessuaar endale või kellelegi kallile kingituseks. Töötuba sobib kõigile huvilistele (alates koolieast), kes soovivad proovida nahast omanäolise aksessuaari valmistamist. Kasutatakse erinevaid värvilisi kroomnahku, neete ja kinnitustrukke.

25 EUR/in, 8-15 inimesele, kestus 1,5 tundi.

- Tempeltehnikas käepaela meisterdamise õpituba

Õpime, kuidas taimparknaha saab erinevate mustriraudadega kujundada. Sobib kõigile, kes jõuavad haamrit käes hoida ja koputada. 18 EUR/in, 10-20 inimesele, kestus 30 min-1 tund.

- Tempeltehnikas medaljoni (võtmehoidja, käepael) meisterdamise õpituba

Sobib kõigile, kes jõuavad haamrit käes hoida ja koputada. 15 EUR/in, 10-30 inimesele, kestus 15-35 minutit.

Täpsema info ja õpitubade hindade teadasaamiseks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., või helista 528 5574.

tartu linnregionaalarengu fond