KÖÖSNERISTUUDIO

16          15


Kontakt: HELE PADAR, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., +372 528 2448, Lutsu 5 Tartu


https://www.facebook.com/koosnerikoda


Köösneristuudios valmistab kasukaid, kraesid, muhve, veste ja teisi karusnahast rõivaid ning aksessuaare Eesti üks parimaid köösnereid Hele Padar. Siit saab tellida nii uusi rõivaid ja aksessuaare kui ka parandada ja uuendada vanu lemmikuid. Hele aitab välja mõelda ka rõivaste disaini ning soovitab sobivaid materjale. Stuudios on olemas erinevaid rohkem kasutatavaid lamba-, naaritsa-, rebase- ja kopranahku, kuid ka erinevaid eksootilisemaid karusnahku.
Kuigi karusnaha käsitlemine on raske töö, pakub Hele Padar köösnerikojas võimalust endale ise midagi ainulaadset valmistada. Toimuvad erinevad õpitoad, millest populaarseimad on karusnahast võtmehoidja ja prossi, keerukama krae või muhvi ning nahast punutise valmistamise õpitoad.

HELE PADAR
Hele on lõpetanud Tallinna Tehnikakooli naiste- ja lasterätsepa erialal. Köösneri elukutseks vajalikud teadmised ja oskused omandas Hele Tallinna köösnerite Enn ja Viive Jaakoni juures. Praegu omab Hele on köösneri eriala kõrgeimat kategooriat.

 

TOOTED JA TEENUSED
• Kasuka õmblemine naistele, meestele ja lastele
• Lambanahast vesti õmblemine
• Karusnahksed kraed
• Karusnahast muhvid
• Vanade kasukate restaureerimine ja parandamine
• Kroomnahast rõivaste parandamine ja lukuvahetus


ÕPITOAD
NB! Karusnaha raske käsitlemise tõttu sobivad kõik köösnerikoja õpitoad ainult täiskasvanutele!
• Karusnahast prossi valmistamise õpituba.
• Nahast punutise või näpunööriga karusnahast võtmehoidja valmistamise õpituba.
Mõlema õpitoa kestus: 1,5 tundi. Suurim osalejate arv: 4 inimest. Kokkuleppel saab mõlemat õpituba korraldada ka suurema hulga osalejatega.
• Krae või muhvi valmistamise õpituba. Sobib varasema õmblemiskogemusega inimestele. Max 2 kaks inimest, kestuseks 4 tundi, mis on jaotatud neljale erinevale päevale (4x1h). Võib osta materjalis küüsneristuuiost või kasutada endal olemasolevat karusnahka, mille köösner tööks sobilikuks tunnistab.


Õpitubade maksumuseks palun võta ühendust Helega - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

tartu linnregionaalarengu fond