ettevotjale-madal

Õppekava rühm:
Turundus ja reklaam

Koolituse nimi:
LinkedIn praktiline töötuba

Koolitaja:
Indrek Põldvee

REGISTREERI KOOLITUSELE SIIN

Koolituse hind:
24 EUR (sisaldab km.), LMK ja Tallinna Loomeinkubaatori vilistlastele ning rentnikele kehtib soodustus -50% ning LMK ja Tallinna Loomeinkubaatori inkubantidele on koolitus tasuta. EFFil esinenud moekunstnikele kehtib soodustus 50%.

Õppe toimumise aeg:

09. oktoober kell 11-13.30

Õppe kogumaht:
3 akadeemilist tundi

Õppekeskkonna kirjeldus:
Zoom keskkond

Ajakava
10.50 - 11.00 Kogunemine veebiruumi
11.00 - 11.55 LinkedIn platvormi tutvustus – kes on kasutajad ja miks keegi seda peaks kasutama, isikliku ja ettevõtte profiili erinevused
11.55 - 12.00 Paus
12.00 - 13.00 LinkedIn profiil - kuidas näeb välja korralik isiklik profiil ja kuidas leida üles ideaalsed kliendid

Koolitus sisaldab:

Koolitusel kombineeritakse teoreetilisi teadmisi praktiliste nõuannetega. Koolitusel osalejad saavad teada, miks isikliku profiili loomisesse LinkedInis on oluline panustada aega ja kuidas seda teha. Koolitaja kirjeldab LinkedIni peamiseid kasutajaid ning toob välja kasu, mida sellest platvormist on võimalik saada. Praktilistele näidetele toetudes selgitab koolitaja, kuidas LinkedInis silma paista ja eristuda, kuidas panna LinkedIn enda jaoks tööle, teha õigeid otsinguid ning kasutada platvormi võimalusi oma toodete või teenuste müügiks. Koolitaja toonitab, et olukorras, kus 90% B2B sotsiaalsetest müükidest tuleb ettevõtetele läbi LinkedIni ja 90% kontoritöölisi värvatakse USAs läbi LinkedIni, on oluline olla teadlik selle platvormi võimalustest ja osata neid teadlikult enda vajadustele vastavalt kasutada.

Õppematerjalide kirjeldus:
Õppuritele jagatakse koolitusmaterjale pärast tagasiside andmist.

Õpiväljundid:
Koolituse tulemusena oskab osaleja:
- teha enda loodud LinkedIni profiilis muudatusi, mis aitavad alustada võrgustiku ehitamisega;
- luua isiklikku persoonibrändi;
- toetada ettevõtte brändi ning aidata sel kasvada.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid:
Koolituspäeva läbinuile väljastatakse digitaalne tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine ning arve tasumine.

Tasumise ja loobumise tingimused:
Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisest palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 5106865. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

 

Koolitaja tutvustus

Indrek Põldvee on B2BGrowth asutaja, LinkedIn spetsialist ja strateeg. Aastatel 2015-2019 arendas Indrek idufirmat Sorry as a Service, mis tänaseks on uutele omanikele maha müüdud. Selle aja jooksul õppis ta kasutama LinkedIn'i kui müügitööriista, mille toetusel õnnestus tal saada idufirmale olulisi kliente, nagu näiteks Pipedrive,TransferWise, Briti Telekom, DPD UK ja teised. LinkedIn'i on Indrek kasutanud aktiivselt ja järjepidevalt üle nelja aasta. Ta on läbinud erinevaid LinkedIn'i poolt pakutud koolitusi ja omandanud praktilisi teadmisi platvormil tegutsedes. Indrek on ka Eesti kõige populaarsema ettevõtluspodcast' i Hakkame tegutsema asutaja. Hetkel on tehtud üle 100 intervjuu ja podcast 'il on üle 300 000 allalaadimise. Kõik saated on järelkuulatavad Delfi keskkonnas. Koolitajana hindab Indrek Põldvee praktilisi kogemusi ning ehitab ka oma koolitused üles praktilistena. Indrek on sertifitseeritud coach ja õppejõud ning tal 4-aastane mentorluse kogemus.
Indrek teeb koostööd järgnevate ettevõtetega: TalTech, Magnum Medical, Innove, Kaitseministeerium, Huum, Standard, EBS jne

Indrek Poldvee

 

 

tartu linnregionaalarengu fond