Dragonfly

 

Dragonfly sündis nagu klassikaline start-up ikka – tegelikust vajadusest toote järele, mida pole olemas või mida oleks vaja täiustada. Dragonfly loojatel oli vaja funktsionaalset valgustit, mis valgustaks suurema ala, kuid oleks samas esteetiliselt nauditav. Iga Dragonfly valgusti on unikaalne, täispuidust ja kordumatu. Meie valgustid on nii sisult kui vormilt läbi mõeldud ja täidavad ennekõike oma põhifunktsiooni: valgustada. Just seda, mida vaja, just nii, nagu vaja. Dragonfly valgusti on oma välimuselt lihtne töövahend - ei karju tähelepanu järele, aga püüab alati pilku. Iseloomult on valgusti pretensioonitu - tema 50-sentimeetrine valgusallikas tagab ühtlase valgustatuse kogu tööalal ja reguleeritav valgustugevus võimaldab töökeskkonna üle suuremat kontrolli. Dragonfly valgusti on disainitud ja toodetud Eestis. Materjalist tulenevalt on võimalik tellida oma ettevõttele kas eriseeria või praktiline firmakingitus, mis jääb aastateks nähtavale kohale.

Tutvuge meie valgustitega Eesti Disaini poes osta.ee keskkonnas või näoraamatus. Võtke meiega julgesti ühendust ja küsige lisainfot.

 Müük: www.osta.ee/eestidisain, www.todos.ee 

Kontakt: www.facebook.com/dragonflylamps, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 529 3523

dragonfly

 

 

 

 

tartu linnregionaalarengu fond