Plank Film

Plank Film on Karlova kinokompanii, mille tunneb ära säravatest ideedest, teravatest sõnumitest ja detailideni läbitöötatud stsenaariumitest.

Me aitame edastada oma sõnumeid läbi filmi ja video. Kui teate, mida tahate öelda ja kellele, kuid ei tea veel, kuidas seda teha, siis oleme meie need, kes leiavad sõnumi edastamiseks kõige parema vormi.

Me usume, et hea stsenaarium on eeltingimus heale filmile ja reklaamile. See on nagu maja vundament – mida rohkem hoolt ja armastust sellesse panna, seda imelisema maja saab lõpuks ehitada. Kui alustada teisest otsast (enne seinad, siis vundament), siis kukub maja kas lihtsalt kokku või kulub ümberehitamisele röögatult palju aega ja raha.

Plank Filmis on ühendatud arhitekt, töödejuhataja ja ehitajad – kui oleme jõudnud selle õige stsenaariumini, siis paneme kokku just sellele stsenaariumile vastava spetsialistide meeskonna - näitlejad, disainerid, operaatorid, animeerijad. Kui vaja, leiame nad Karlovast. Kui vaja, toome välismaalt.

Me soovime, et iga meie teos oleks nagu särav näide puitarhitektuurist – kunstniku käe järgi tehtud, ühtaegu praktiline ja kodune, täis üllatusi ja inspireeriv igas detailis.

Koduleht: http://plankfilm.ee 
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: +372 52 44 705 (Urmas Reisberg)

tartu linnregionaalarengu fond