Triin Kask

Triin Kask on alates 2009. aastast olnud tegev ettevõtluses. Ta on Google’iga koostöölepingu sõlminud tarkvaraettevõtte Nevercode kaasasutaja ja endine tegevjuht. Samuti on ta Eesti Asutajate Klubi (asutajad.ee) juhatuse liige. Mentorina keskendub Triin ettevõtjate probleemide alguspunktide kindlaks tegemisele ning kõige olulisema elemendi leidmisele, millel fookust hoida.

 

Triinu Pungits

Triinu Pungits on Eesti disainer, kes on moe valdkonnas olnud tegev juba 17 aastat. Projektipõhiselt õpetab ta  tekstiili Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Pallas. Pungits on osalenud arvukatel moeetendustel ja -näitustel ning pälvinud rohkelt rahvusvahelist tunnustust. Tema töid on kajastatud sellistes ajakirjades nagu Vogue Italia, Briti Vogue, Glamour jt. Ta on olnud prestiiže ürituse International Talent Support (ITS) finalist ning Hyèrese Moe- ja Fotograafiafestivali poolfinaliste. 2018. aastal tutvustas Pungits oma kevad/suvi kollektsiooni Londoni moenädalal ning oli üks Fashion Scouts Ons To Watchi võitjate hulgast.

 

Kadri Ronk

Kadri Ronk on digiturunduse spetsialist, kelle tugevuseks on müügikäibe kasvatamine läbi Google Ads ja Facebook Ads kampaaniate. Hetkel on Kadri ettevõttes Click & Grow digiturundusjuht. Varasemalt on ta töötanud mitmes erinevas Eesti ja välismaa agentuurides. Kadri aitab erineva iseloomuga äridel kasvatada käivet tänu strateegiliselt sihitud ja targalt mõõdetud digiturunduskampaaniatele. Peamised valdkonnad: Google Ads, Facebook Ads (+Instagram ads), Google Analytics, Google Tag Manager.

 

Katrin Tegova

Katrin Tegova on pikaajalise kogemusega kultuuriturundaja. Töötanud avalike suhte juhina Endla teatris ja Tartu Uues teatris, olnud aastaid teatrifestivali Draama kommunikatsiooni-ja turundusjuht. Lisaks kuuluvad turundusevallas tema portfelli ka sellised suurüritused nagu Leigo festival ja rahvusvaheline robootikafestival Robotex. Praegu töötab Katrin turunduse ja kommunikatsioonijuhina Sõltumatu Tantsu Laval ja Tartu Loomemajanduskeskuses. Lisaks omab ta turundusettevõtet Väike Objekt A, mis on tegutsenud 2012. aastast ning mis pakub põhiliselt turundus- ja kommunikatsiooniteenust teatritele, kultuurifestivalidele ning paljudele Eesti filmiproduktsioonifirmadele (turundanud selliseid filme nagu “Fred Jüssi Olemise ilu” (Taska Film), “Must alpinist” (Kopli Kinokompanii), “Nullpunkt” (Allfilm)).

tartu linnregionaalarengu fond