Etnowerk

 

Etnowerk on Eestis loodud käsitöökudumite kaubamärk – rahvarõivastest inspireeritud rõivad on täis emotsioone ja külluslikku ilu. Rõivaloojad Liina ja Annika soojendavad oma loominguga klientide südameid ning muudavad nende päevad säravaks.

Annika on tõeline tikandimeister. Tema eriti peenelt tehtud tikandid on kudumitel võrratuks dekoratsiooniks. Inspratsioon tuleb rahvarõivastel kasutatud mustritest ja stiliseerituna on tulemuseks moodsed rõivad kaasaegsele naisele, millest villased siidivoodriga kleidid on kõige populaarsemad. Oma energia saab Annika perekonnast ja aktiivsest elustiilist. Ta on tõeline trennigurmaan ning armastab väga nii võimlemist kui rulluisutamist.

Liina on väga osav julgete värvide ja uhkete materjalide kombineerija. Ta segab kokku rahvarõivastelt pärit pitsi ja erinevad tekstiilid ning kasutab neid kombinatsioone kudumitel. Värviküllane tulemus teeb igaühe rõõmsaks – nii kudumi kandja kui ka selle imetleja. Oma loova jõu saab Liina muusikast ja kunstist, olles aktiivne mõlemal alal: lauldes ning looduses maastikke maalides.

 

Kontakt:

LIINA LAANEOJA
Kalevi 15, Tartu 50103, Eesti
Telefon: +372 5656 5314
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ANNIKA VAALMA
Lutsu 5, Tartu 51006, Eesti
Telefon: +372 501 5735
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tartu linnregionaalarengu fond