Motivum Games

 

Motivum Games on arendustiim, mis keskendub hariduslike ja tervislike mängude loomisele ja tervisliku eluviisi edendamisele. Me usume, et mängude kaudu on võimalik kaasa aidata tervislikuma ja keskkonnateadlikuma ühiskonna loomisele. Hetkel arendame PAWS Agency nimelist mobiilimängu, mis julgustab noori rohkem liikuma ja tutvustab neile linnaloodust, tõstes samal ajal ka keskkonnateadlikkust.

Mäng pakub erinevaid tegevusi ja väljakutseid, mis kutsuvad noori õues liikuma, et edendada tervislikku eluviisi. Mängu keskne idee on seikluslik väljakutse, kus mängijad peavad liikudes ja uusi kohti avastades lahendama erinevaid ülesandeid ja koguma punkte.

Mänguga suuname noori parkidesse ja teistesse puhtama õhuga kohtadesse ning aitame neil avastada linnalooduse võlusid. Oleme kindlad, et meie mäng on suurepärane abivahend eelkõige noorte tervise ja loodushariduse edendamisel.

Meie tiim koosneb kogenud ja loovatest arendajatest, disaineritest ja turundusspetsialistidest, kes töötavad selle nimel, et muuta PAWS Agency üheks kõige lahedamaks ja kasulikumaks mänguks. Tahame luua mängu, mis oleks nii lõbus kui ka hariv, ning suudaks tõeliselt muuta nii noorte, täiskasvanute kui ka eakate käitumist liikumisharjumuste ja loodusteadlikkuse suunas.

PAWS Agency on suurepärane abivahend eelkõige noorte tervise ja keskkonnateadlikkuse edendamisel ning meie ettevõte loodab Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammis osalemisega veelgi tugevamaks saada. Kui teil on huvi PAWS Agency vastu, siis võtke meiega julgelt ühendust! Telefon: +372 59058166 - Rauno Kullas

 Kontakt:

Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: +372 59058166
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/motivum-games/
Facebook: https://www.facebook.com/Motivum.Games
Koduleht: http://motivumgames.com/

 

tartu linnregionaalarengu fond