AudioCat

 

AudioCat arendab ligipääsetavat mobiilirakendust audiomängudele, mis keskenduvad ainult helile aga kasutavad videomängu interaktiivsust. Meie audiomängud on ligipääsetavad ja kaasahaaravad olenemata nägemisvõimest ning pakuvad uudset elamust kiire elutempoga inimestele. Me loome kogukonda, kus inimesed saavad jagada omavahel mängunippe, suhelda, luua uusi sõprussuhteid ja tunda ennast võrdselt.

AudioCat on uudne meedium, mis arvestab ka nägemispuudega
inimestega ning liidab nad kogukonda. Mobiiliplatvorm on lihtne aga samas väga interaktiivne, et hoida mängulist õhkkonda.
Audiomängude puhul on ülioluline kvaliteetne heli ning visuaalid
saavad moodustuda mängija kujutlusvõimes. AudioCat platvormil on kuulmine lõbu aluseks, sest kõigil peab olema võimalus nautida mängumaailma.

Tiim on kaheliikmeline - Anette ja Henry-Gerret. Neil kahel noorel
on suur unistus AudioCat näol, mille nimel nad aktiivselt
igapäevaselt töötavad.

Kontakt:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: +372 53661205
Instagram: https://www.instagram.com/audiocatEE/
TikTok: https://www.tiktok.com/@audiocatapp
LinkedIn: https://ee.linkedin.com/company/audiocat

 

tartu linnregionaalarengu fond