BIBIX

 

BIBIX on väike kodumaine õmblusettevõte, kus õmbleme glamuurseid sametkangast dressikomplekte naistele ja lastele. Klient saab ise komplekteerida meelepärased dressid valides sobiva mudeli, sameti ja voodrikanga toonid ning soovi korral ka tikandid ja kristallid.
Tootmises kasutame kõrgkvaliteetset sametit, mis on suurepäraste omadustega. Materjal venib, kuid ei veni välja isegi pikaajalisel kasutamisel, kohandub kandja figuuriga, ei näita välja plekke ning ei kortsu. Sametil on sügav värvitoon ja luksuslik läige ning see püsib säravana ka peale mitmekordset pesu. Meie eesmärgiks on pakkuda rõivaid, mis muudaksid kandja kauniks, loobumata seejuures mugavusest.
Lisaks oma toodangule, pakume ka õmblusteenust ettevõtetele - lõigete loomisest kuni valmistoodanguni välja. Oleme spetsialiseerunud trikotaaži õmblemisele, aga ka kõik muud materjalid on meile tuttavad (sh. naiste- ja meeste triiksärgid).

Facebook: facebook.com/bibixvelvet/
Instagram: instagram.com/bibix_sametdressid
Veebileht: bibix.eu

Kontakt: Airi Saago
+372 58147107
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

bibix dressid 

tartu linnregionaalarengu fond