TRÜKIMUST

 

TRÜKIMUST on ettevõtmine, mille taga on veendumus, et raamatute lugemine ei kao sel sajandil kuhugi. Oleme võtnud eesmärgiks anda oma väikene panus selle jätkumisse, kasvatades ja hoides raamatusõprade kogukonda ning aidates kirjanikel edukamalt oma teostele lugejaid leida. 

Esimene algatus on regulaarselt Tartu loomemajanduskeskuse verandal kogunev lugemisklubi TRÜKIMUST JA POOL POKAALI. Klubi avahooajal, 2021. a kevadel on luubi all need teosed, mille ainetel on loodud samal ajal kinos linastuv film ("Soo", "Pingeväljade aednik" jt). Klubi koostööpartnerid on Tartu Filmifond, Tartu linnaraamatukogu ja Elektriteater.

TRÜKIMUSTA tegevusi arendab Kristel Kalda, kelle suurim kirjandusprojekt on seni olnud Jutupeatus - raamatuid nende kirjutamiseks inspiratsiooni saanud paikadega siduv veebikeskkond koos helifailide ja üle Eesti paigaldatud siltidega. Samuti on Kristel pidanud üht Eesti esimest käsitöö ja disaini veebipoodi Teopesa ning andnud oma panuse Tartu saamisel UNESCO kirjanduslinnaks ning sellele järgnenud tegevusteks.

 

Kontakt:
Kristel Kalda
Mob 5288 746
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
FB: Trykimust

 

tartu linnregionaalarengu fond