1. Arendame eelinkubatsiooni programmi vastavalt eelmiste eelinkubatsiooni lendude käest saadud tagasisidele nii sisuliselt kui korralduslikult.
  2. Valime koolitusprogrammi kõige jätkusuutlikumad äriideed, samas anname tagasisidet ka neile, keda programmi ei valita.
  3. Oleme kättesaadavad õppureile sobivas suhtluskanalis (email, telefon, sotsiaalvõrgustikud).
  4. Pakume nõustamist eelinkubandile talle sobival ajal ning nõustamisteenus lähtub alati eelinkubandi vajadustest.
  5. Oma koolitajateks valime alati oma valdkonna parimad praktikud ja eksperdid, kes soovivad oma teadmisi ja kogemusi anda edasi alustavatele ettevõtjatele.
  6. Koolitajad valmistavad oma loengud ette koostöös Tartu Loomemajanduskeskuse nõustajatega ning järgivad nõustajate soovitusi.
  7. Tartu Loomemajanduskeskuse töötajate pädevusi arendatakse erinevatel koolitustel, konverentsidel, seminaridel. Samuti osaletakse hindajana ja/või mentorina erinevatel ärikonkurssidel.
  8. Eelinkubatsiooni programmi toetab elektroonne äriplaanide loomise keskkond, kuhu iga eelinkubant saab oma personaalse konto ning mida on võimalik koolitusel osalejal kasutada ühe aasta jooksul.
  9. Koolitusruum on hästi valgustatud, varustatud tänapäevase esitlustehnika, WiFi võrkudega, asub hästi ligipääsetavas kohas Tartu kesklinnas.
  10. Koolituspäeva lõpus kogume osalejatelt tagasisidet nii koolituse sisu kui koolitaja kohta ja korralduse kohta. See on aluseks eelinkubatsiooni programmi arendustegevusele.

 

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond