13. juunil toimuva Antoniuse moeetenduse finalistide vahel toimunud Abakhani kangakaupluse vaateakende kujunduskonkursi võitis Triin Isak, kes saab auhinnaks 50 euro väärtuses Abakhan Fabric kinkekaarte, 40 euro väärtuses Vein ja Vine kinkekaarte ning moeürituse ettevalmistusperioodiks VIP-ruumi otse lava taga.

Vaateakende fotode jagajate vahel loositi välja ka viis vabapääset moeetendusele. Vabapääsme võitsid Julia Radikainen, Monika Kinguste, Helena Utsal, Kaisa Thomson, Helene Sepp. Võitjatega võetakse ühendust.

Moeetenduse finalistid kujundasid Rüütli tänaval ja  Riia mäel asuvad Abakhani kangakaupluse vaateaknad, kasutades nii kangapoe tootevalikut kui ka enda loomingut. Facebookis tuli oma lemmikkujundust jagada ning võitjaks tuli kõige enam jagatud vaateaken. https://www.facebook.com/antoniusemoeetendus

Vaateaknad kujundasid moekunstnikud Triin Isak, Silvia-Sigrid Sillaots, Epp Mardi, Küllike Tuvikene, Tuuli Vahesaar, Inga Radikainen, Kristel Suigussaar ja Tiina Karu ning Jo Nurm. .

Antoniuse moeetendus „Mood on õues“ toimub 13. juunil kell 22 Antoniuse õues (Lutsu 3). See on teatraalsete elementidega läbi põimitud lugu, mis räägib heast maitsest ja kvaliteedist, usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse. Moeõhtul esitlevad oma kollektsioone rahvusvahelise žürii ees 19 kohalikku moeloojat. Tervikliku elamuse ja meeldejääva õhustiku saavutamiseks kaasame etendusse muusikuid, lavastajaid, tantsijaid.

Lisainfo: Triinu Pungits, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5340 5745, www.loovtartu.ee/moeetendus

tartu linneasregionaalarengu fond