Reedel, 13. juunil kell 22 toimub Tartus Antonius õues koostöös moepartneritega Eestist, Prantsusmaalt, Rootsist ja Lätis Antoniuse moeetendus, mis sel aastal kannab alapealkirja „Mood on õues“. Teist aastat toimuvat moeetendust korraldab Tartu Loomemajanduskeskus.

Antoniuse moeetendus on teatraalsete elementidega läbi põimitud lugu, mis räägib heast maitsest ja kvaliteedist ning usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse.

Tervikliku elamuse ja meeldejääva õhustiku saavutamiseks kaasatakse etendusse muusikuid, lavastajaid, kujutavaid kunstnikke. Moeetenduse märksõnadeks on elujaatav värskus, nooruse õhin ning imetabased ideed. Mood ümbritseb meid kõikjal – mood on õues!

Moeõhtul esitlevad rahvusvahelise žürii ees oma kollektsioone  19 kohalikku moeloojat: Ilona Ait, Tiina Andron, Triin Isak, Anna Jelizarjeva, Evelin Kägo, Liina Laaneoja, Lea Liblik, Triin Loosaar,  Epp Mardi, Johanna Nurm, Inga Radikainen, Silvia-Sigrid Sillaots, Liisa Soolepp, Kristel Suigussaar, Küllike Tuvikene, Margot Vaaderpass, Tuuli Vahesaar, Tauri Västrik ja Annika Vaalma.

Live-muusikat esitab Cathouse Radio.

Etendus toimub Tartus, Antoniuse õues (Lutsu 3/5). Väravad avatakse kell 22.


Piletid on eelmüügis Frida&Lonni stuudio-poes (Rüütli 19), Disainimajas (Kalevi 15) ja kohvikust Spargel (Kalevi 13). Pilet eelmüügist ostes 8 eurot, kohapeal 10 eurot.

Lisainfo: Triinu Pungits, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5340 5745, www.loovtartu.ee/moeetendus.
http://facebook.com/antoniusemoeetendus.

Foto: disain Epp Mardi, fotograaf Madis Palm

tartu linneasregionaalarengu fond