10.-14. veebruarini on Itaalia Kojas sõbranädal.

Sellel puhul on kõik veinid, juustud ja itaalia maiused tavahinnast 10% soodsamad! Saadaval ka kinkekaardid - hea kingitus heale sõbrale!

Kui aga on soovi pakkuda sõbrapäeval oma sõpradele omatehtud jäätist või tiramisut, siis olete oodatud 11. veebruaril kl.17.30 tiramisu valmistamise töötuppa ja 12. veebruaril kl 17.30 jäätise valmistamise töötuppa. Oma soovist osaleda teatada hiljemalt 10. veebruariks tel 5900 7229 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  Osalustasu töötoas 7 eurot inimese kohta, grupile soodustus!

Itaalia Koja põhitegevuseks on itaalia kultuuri ja kvaliteetse toidu tutvustamine ning pakkumine. Kojal on avarad ruumid ja kauplus, kus korraldatakse temaatilisi töö- ja õpitube, teemaõhtuid ja koolitusi. Kaubavalik tuleb otse Itaalia väiketootjatelt ja talunikelt. www.itaaliakoda.com

Olete oodatud T-R kell 12-18 aadressil Lutsu 5.

Lisainfo: tel 5900 7229 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond