Kuni 15. septembrini 2014 on võimalik esitada taotlusi Tartu Loomemajanduskeskuse uuele kolmekuulisele äriplaanikoolitusele, mis algab oktoobris ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega 2015. aasta jaanuaris. Äriplaani eduka kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks.

Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi sõnul on sellel konkursil eelistatud äriideed, mis on seotud kahe loomemajanduskeskuse jaoks olulise arengusuunaga: film ja moekunst. Lisaks on eelistatud need, kellel on äriidee elluviimiseks loodud meeskond ning kellel on kindel nägemus oma toodete ja teenuste eksportimiseks.

Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale  taotlusvormile ja  saata ära hiljemalt 15. septembril kell 15. Edasi tuleb osaleda kolmekuulisel äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust tuleb kaitsta äriplaan ja moodustada oma  ettevõte või taotleda juba eksisteeriva  ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume.

Äriplaani koolitus algab 1. oktoobril ja lõpeb äriplaani kaitsmisega 17. detsembril 2015.

Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt (http://loovtartu.ee/lmk/ettevotjale/liitu-inkubatsiooniga).

Loomemajanduskeskus, mis avati 2009. aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust loomeettevõtjatele. Keskuses tegutseb fotograafe, filmiloojaid, kunstnikke, disainereid, maastikuarhitekte, muusikuid,  kunstivahendajaid, 3D-lahenduste loojaid jt.

Lisainfo: Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultant Juta Kuhlberg, tel 506 2545, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; projektijuht Liis Pärtelpoeg, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5648 0065.

tartu linneasregionaalarengu fond