Victor Crone ja Stig Rästa. Teekond muusikas

17.07.2019 19:00 kuni 17.07.2019 20:30
Antoniuse õu (Lutsu 3)

 

Victor Stig

Oleme Victoriga Tallinnas stuudioseinte vahel istunud nüüdseks vahelduva eduga pea kolma aastat. Nende seinade vahelt aga kaugemale polegi väga jõudnud. Kuna Eesti on ilus ja erakordne, siis läbi selle kontsettuuri avaneb mul võimalus tutvustada Eestit ja eesti rahvast sellele välismaalasele. Samuti avaneb teil kõigil võimalus teada saada, mida välismaalased meist, eestlastest arvavad. Mis on meie juures kõige ootamatum ja mis on meie juures kõige huvitavam. Kuigi meid lahutab rootslastest vaid umbes nelisada kilomeetrit oleme me ikka pisut erinevad. Ometi hingame me ju sama läänemere soolast õhku.

Sellel kontserttuuril tulevad esitusele laulud, mis meid ühendavad ja samuti laulud, mis meid ühendavad loodetavasti tulevikus. Kuigi eestlane on loomult kinnine inimene, räägib otse ja ilustamata, siis üritame ka meie laulude vahele ilustamata rääkida sellest kõigest, mis meid eestlasi muu maailma silmis ikkagi eriliseks teeb.

Kallis sõber! Tule kontserdile ja saa teada palju enda kohta. Samuti kuuled muusikat, mida mina ja Victor koos kirjutanud oleme ja mida me koos tahame teile nüüd esitada.Kuni 10 aastastele lastele (k.a.) sissepääs tasuta.

Piletid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond