Valgeid roose. Annely Peebo ja Mart Sander

28.07.2018 19:00
Antoniuse õu

valgeidrooseAnnely ja Mardi kontsertide märksõnadeks on suvine romantika! Just selliselt võiks lühidalt iseloomustada artistide poolt kokku pandavat kava.

Nimiloo taust ulatub aastasse 1818, mil F. Schubert kirjutas kitarrile loo „Pisarad kiituseks“ (Lob der Tränen). 1960-l aastal tehti sellest meloodiast lugu nimega „Paper Roses“ ning selle laulis kuulsaks Anita Bryant. Hiljem kogus sama looga kuulsust Marie Osmond ning lõpuks jõudis lugu ka Eestimaale ning see oli ilmselt kõige kuulsam lugu legendaarse Tarmo Pihlapi repertuaaris.

Inglihäälega Annely Peebo on palavalt armastatud artist, kes külastab kodumaad igal aastal ning suve ja aastalõpukontserdid on talle saanud kauniks traditsiooniks.

Mart Sander on samuti kõigile teada-tuntud multiartist, kelle tegevusvaldkondade hulka kuuluvad nii laulmine, kirjutamine, näitlemine, lavastamine, maalimine jne. Üks viimaseid tegemisi on tal aga menusarja "Litsid" ekraniseering.

Kontserdil saame artistide esituses kuulata nii "Valgeid roose" kui teisi põnevaid lugusid 26.-29.juulini Vihulas, Pärnus, Tartus ja Kalju laval Padisel. Artiste saadab Urmas Lattikase ansambel.

 

Laval:
Annely Peebo
Mart Sander
Urmas Lattikas – klaver
Ain Varts – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass
Tanel Ruben – löökpillid

Piletid

 

* * *

Kohvik-resto JOP pakub kontserdi ajaks 3-käigulise õhtusöögiga laudu hinnaga 27€/külaline. Broneerimine @JOP Antonius kohvik-resto FB sõnumite kaudu või telefonil 5811 9597.

 

 

 

 

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond