Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., +372 744 1345, Kaido Kask +372 5382 1811, Piret Veski +372 5623 6948
www.facebook.com/savikoda

Jumal olevat loonud esimese inimese savist. 
Tegelikult tegi inimene savist Jumala ja talle tundus see hea. 
Pärast seda tegi ta poti, vaasi ja veel palju muid ilusaid asju…

Ja nii tänaseni ... 
... ja meie ka.

Savikojas valmistatakse põhiliselt autorikeraamikat: mitmesuguseid kruuse, kannusid, vaase, seinataldrikuid. Kohapeal on olemas mõningane valik juba valmis keraamikat, kuid võetakse vastu ka tellimusi, mille tulemusena valmib keraamika vastavalt tellija soovile ja maitsele: alustades savinööbist ja lõpetades kaminate ning skulptuuridega.

Savikoja loojad on klaasikunstnik Piret Veski ja keraamik-kunstnik Kaido Kask. Mõlema autori töid on müügil ka Tartu ja Tallinna kunstisalongides.

 

kaido-kask21

KAIDO KASK

Olen lõpetanud ERKI keraamika eriala ning töötanud Tartu kunstitoodete kombinaadi Ars keraamikaateljeesse. Olen vabakutseline kunstnik ja kuulun Eesti kunstnike liitu ja Eesti keraamikute liitu. Oma töödega olen esinenud paljudel näitustel nii Eestis kui ka välisriikides.

 

 

 

 

PIRET VESKI

Lõpetasin ERKI klaasikunsti erialal ning töötan keraamiku ja maalijana. Olen Eesti kunstnike liidu liige ja õppejõud Tartu kõrgemas kunstikoolis, kus annan üldkompositsioon ja värvusõpetuse tunde.

savikoda21

 

TOOTED JA TEENUSED

  • Autorikeraamika: seinataldrikud, kruusid, pisiplastika, kannud, vaasid.
  • Tellimisel valmistatav keraamika: kaminad, kraanikausid, aiakeraamika.

ÕPI- JA TÖÖTOAD

  • Terrakota õpituba. Meistri juhendamisel valmib põletatud, glasuurimata savist ese. Kuni 10 inimest 80 €, kuni 15 inimest 110 €, kuni 20 inimest 140 €.
  • Keraamika õpituba, näiteks kruusi valmistamine, glasuurimine ja kaks põletust kahenädalase vahega või üks kord ja glasuurib meister ise. Kuni 10 inimest 160 €, kuni 15 inimest 210 €.

Kokkuleppel ka muid variante.

tartu linneasregionaalarengu fond