Kontakt:
Tiina Andron
tel 5285 574
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.facebook.com/nahastuudio 

Nahastuudio on hubane koht, kus luuakse erilisi esemeid. Nendeks on nii kaasaegsete disainilahendustega aksessuaarid kui ka traditsiooniline nahkehistöö. Nahastuudiost on võimalik tellimustööna saada kaunis autoriköide, külalisteraamat, pildialbum või mõni muu omapärane köide. Samuti on võimalik tellida erinevaid aksessuaare: ehteid, rahataskuid, kellarihmasid, vöösid, ridiküle, kande- ja õlakotte.

Nahastuudiosse võib julgesti uudistama tulla. Siin saab oma silmaga tunnistada, kuidas meistrite käe all tööd valmivad ning soovi korral tellida enda jaoks meeldiv ese. Oodatud on nii firmad kui ka eraisikud. Kohapeal on väike valik tehtud töödest, mida saab ka kaasa osta. Autoritööde tellimisaeg on umbes üks kuu.

Nahastuudios tegutsevad kaks kunstnikku: Tiina Andron ja Saima Männo. Nende töölaual valmibki eriline autorilooming, tellimus- ja näitusetööd.

 

tiina-andron1

TIINA ANDRON

Olen nahakunstniku hariduse saanud Tartu Kunstikoolist ja nahadisaineri hariduse Tartu Kõrgemast Kunstikoolist. Disainin nahktooteid autoriloominguna kui ka tööstuslikult tiražeeritavatena. Kavandan ja teen tellimustööna eripäraseid köiteid ja aksessuaare. Minu töödega saabu tutvuda 

www.tiinaandron.ee
www.tiinaandron.com
www.facebook.com/tiinaandrondesign

 

  

saima-mnno1

SAIMA MÄNNO

Olen lõpetanud Tartu Kunstikooli nahkehistöö eriala. Olen vabakutseline kunstnik ja oma eriala pikaajaline praktik traditsioonilise nahkehistöö alal, kuid armastan katsetada ka uusi põnevaid kaasaegseid lahendusi. Meelsasti maalin, joonistan ja teen kaarte.

www.saimamanno.ee
www.facebook.com/saimamannoart

nahakoda1

 

TOOTED JA TEENUSED

 • Külalisteraamatud, albumid
 • Eri lahendustega köited
 • Kukrud, rahakotid, ridikülid, käekotid
 • Aksessuaarid (vööd, käevõrud, kõrvarõngad)
 • Tuunimisteenus ehk vana moest läinud nahktoodete ümbertegemine.

ÕPITOAD

Väga mõnus on kanda või kinkida enda meisterdatud iluasja. Nahakojas saab seda teha neljas erinevas õpitoas.

 • Trendika ja isikupärase käevõru-randmeehte valmistamine.
  Tore töötuba, mille raames meisterdatakse värvikas aksessuaar endale või kellelegi kallile kingituseks. Töötuba sobib kõigile huvilistele (alates koolieast), kes soovivad proovida nahast omanäolise aksessuaari valmistamist. Kasutatakse erinevaid värvilisi kroomnahku, neete ja kinnitustrukke. 25 EUR/in, 8-15 inimesele, kestus 1,5 tundi.
 • Nahast käevõru ja kõrvarõngastega ehtekomplekti meisterdamine. Nahkehistöö fännile al 15. eluaastast. 50 EUR/in, 4-10 inimesele, kestus 2-3 tundi.
 • Tempeltehnikas käepaela meisterdamise õpituba. Õpime, kuidas taimparknaha saab erinevate mustriraudadega kujundada. Sobib kõigile, kes jõuavad haamrit käes hoida ja koputada. 18 EUR/in, 10-20 inimesele, kestus 30 min-1 tund.
 • Tempeltehnikas medaljoni (võtmehoidja, käepael) meisterdamise õpituba. Sobib kõigile, kes jõuavad haamrit käes hoida ja koputada. 15 EUR/in, 10-30 inimesele, kestus 15-35 minutit.

Täpsema info saamisesks kirjuta meile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., või helista 528 5574

tartu linneasregionaalarengu fond