Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Ardiisia kübarakoda

Müts ei tee meest, küll aga teeb müts mehe eriliseks! Ardiisia kübarastuudio on Tartu ainus kübarastuudio ning siit leiab enesele peavarju igaüks: väärikast vanaprouast kelmika poisiklutini. Oluline on üles leida peakate, mis on loodud just sulle.

Kübarategu võlub ka oma keerukusega. See vana käsitööoskus nõuab peakatte käsitsi vormimist, täiuslikku hoolt ja armastust oma töö vastu. Ainult nõudlik meister ja suur töötahe loob hea kvaliteedi, mida on rõõm luua ja rõõm kanda. Iga käsitsi tehtud peakate on erinäoline, oma hinge ja näoga.

Kübarastuudio pakub peakatteid naistele, meestele ja lastele, nii kübaraid, kaabusid, mütse, sonisid kui ka juuksekaunistusi. Kõike seda karusnahast, kroomnahast või kangast. Valida on suure hulga kübaravormide vahel, kuid alati on võimalus ka lasta endale eritellimusel peakate teha.

 

erle-rander1

ERLE RANDER 

Suur huvi disaini ja õmblemise vastu viis mind kergrõivaste õmblemist õppima. Töökogemus tuli aga alles kübarameistrina tegutsedes. Katsetades ja selle põhjal uusi tehnikaid luues hoian end pidevalt uute arengutega kursis. Tahan pakkuda ilusaid, põnevaid, omanäolisi ja kvaliteetseid peakatteid!

 

kubarakoda1

 

TOOTED JA TEENUSED

  • Kübarameistri kavandatud ja valmistatud kübarad, kaabud, mütsid ja muud peakatted.
  • Tellimisel valmistatavad kübarad, kaabud, mütsid, juuksekaunistused.
  • Tellimisel vana kübara ümbervormimine.
  • Tellimisel valmistatavad teklid ja vormimütsid.
  • Tellimisel masintikandite tegemine teklitele ja muudele peakatetele.
 

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond