Kontakt: +372 5552 2262, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Stuudio on spetsialiseerunud käsitsi valmistatud trükitekstiilide loomisele. Kõik paku- ja siiditrüki tehnikas kirjatud kangad on omanäolised ja kordumatud.

Tekstiilikunstnik Epp Mardi käe all valmivad nii kodusisustustekstiilid, moeaksessuaarid, autorikollektsioonid kui ka näitusetööd. On juhtunud, et trükikirja saavad teinekord hoopis teistlaadi materjalid (paber, puit, klaas...jne). Põnevad katsetused on loomulik osa tekstiilistuudio loomingulisest protsessist.

Stuudios on kaasa ostmiseks väljas ilus valik tekstiilitooteid ja originaalloomingut. Teeme ka tellimustöid. Vastavalt kliendi soovile trükime uusi ja värskendame vanu tekstiile.

EPP MARDI

Pean ennast otsijaks (loe: katsetajaks). Mind inspireerib mäng erinevate materjalidega, kergus, õhulisus, kihilisus, teatud rustikaalsus, graafiline joon. See kõik kajastub ka minu töödes... Olen lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiilieriala. Sealtpeale olen tegutsenud valitud erialal. Osalenud arvukates näituseprojektides, vedanud stuudio-poodi Frida&Lonni ja aastast 2016 kuulun Eesti Tekstiilikunstnike Liitu.

Vaata veel:

 

 
 byeppmardi.web

tartu linneasregionaalarengu fond