moeetendus-madalam

Antoniuse moeetendus "Värvides moodi" toimub Tartus Antoniuse õues 15. juunil 2016. Oma moeloomingut on esitlemas kakskümmend väga erinevat noort disainerit.
 

Kahekümne välja valitud disaineri hulgas on nii Tallinnast kui Tartust pärit moekunstnikke ning  esindatud on nii rõivaste kui ka aksessuaaride kollektsioonid.

Laval on Kertu Lepasaar, Anneli Arro (ARRO), Triin Isak (Pits by Triin Isak), Liina Adamson-Ehte (XAOS), Anneli Kree (ALTON), Epp Mardi, Jane Aus (SECO), Liina Laaneoja ja Annika Vaalma (ETNOWERK),  Kersti Teenu (TEENU),  Tiina Andron (ANDRON), Kätlin Kikkas (KÄT), Hannele Merik (MERÏKH), Leen Videnski (Salt Accessories), Raili Nõlvak, Perit Muuga, Anna Viik, Kristel Jänes  (Crystal Rabbit) ja Kreete Pillenberg, Mari-Liis Saretok (KOKOMO), Marit Nõmmik, Pamela Peepson.

Antoniuse moeetenduse märksõnadeks on kantavus, müügiedu ja kommerts, disainerite kollektsioone saab iseloomustada ühiselt  ready to wear nime all. Etenduse üldstiili ühiseks siduvaks keeleks on tugevad ja puhtad värvitoonid, kogu visuaalne pool on hästi lihtne, selge ja puhas ehk skandinaavialik.

Sellel aastal saadab disainerite loomingut oma muusikaga ülipopulaarne live-bänd NOËP, kelle toob lavale etenduse toetaja Abakhan Fabrics.

Tartu Loomemajanduskeskuse eestvedamisel korraldatav suvine moeetendus toimub Tartus juba neljandat aastat. Antoniuse moeetenduse lavastaja-loovjuht on Piret Vapajeva.

Lisaks Tallinna Loomeinkubaatorile, Tasku keskusele ja Abakhan Fabricsile toetavad moeetendust ööklubi Maasikas, Altia, Tradehouse ja Tartu linn.

Rohkem infot: https://www.facebook.com/antoniusemoeetendus

Lisainfo;
Auli Solo, Antoniuse moeetenduse projektijuht, tel 518 5434, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Piret Vapajeva, Antoniuse moeetenduse loovjuht ja lavastaja, tel 5569 3757, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

varvides moodi2016 fb

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond